Feladatok

  • Vevők támogatása a minőségügyi kérdésekben (projektindítás, bemintázások, vevői auditok, sorozatgyártásra történő átadás, reklamációk kezelése)
  • Vezető szerep az APQP folyamatokban, szoros együttműködésben a projektmenedzsmenttel
  • Minőségcélok és vevői értékelések menedzselése
  • 0 km/field meghibásodásból származó alkatrészek elemzése a központi laboratóriummal és a telephelyi minőségmérnökökkel együttműködve, az ezzel kapcsolatos 8D folyamat koordinálása
  • Változásmenedzsment támogatása a vevők felé folyamat- és anyagváltozások esetén
  • Vevői kapcsolattartás

Elvárások

Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbi elvárásoknak:
  • Felsőfokú végzettséged van, mérnöki területen,
  • Néhány éves autóiparban szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel (ideális esetben Tier1 vagy OEM vevőkkel kapcsolatban),
  • Jól ismered az IATF 16949 szabványt és a VDA 6.3 követelményrendszert, valamint jártasságot szereztél az APQP és a PPAP folyamatokban,
  • Van tapasztalatod a vevői kapcsolattartás terén,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt,
  • Kiváló csapatmunka és kommunikációs készség jellemez, ám emellett képes vagy a munkádat önállóan és strukturáltan végezni,
  • Nem jelent problémát számodra, hogy munkád során külföldre is utaznod kell (kb. a munkaidőd 20%-ában)
  • Magabiztosan kezeled az MS Office programokat és az SAP-t.

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • 10+ éves autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • SQA vagy gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Jártasság a minőségügyi tervezés és a vevői auditok terén,
  • VDA 6.3 auditor
  • IATF belső auditor

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot,
  • Tagja lehetsz egy fiatalos és lendületes csapatnak, ahol a kollégák számíthatnak egymásra,
  • Kellemes és modern munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol minden körülmény adott a kiegyensúlyozott és minőségi munkavégzéshez,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk, a Mektec Kft., japán tulajdonban van, európai központja pedig Németországban, Weinheimban található. A Mektec gyára 26 éve működik Pécelen, ahol főként elektronikai járműipari alkatrészek gyártásával foglalkozunk. Leendő munkatársainkat modern, a japán standardoknak is megfelelő munkakörnyezettel és eszközökkel várjuk, mivel 2019-ben zöldmezős beruházásként új gyáregységet építettünk. Fő profilunk és egyben megkülönböztető jegyünk a fólia-alapú hajlékony áramköri, mechatronikai applikációk gyártása és fejlesztése, melyben cégünk piacvezető. Ügyfeleink az elektromobilitásban élenjáró vállalatok.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk, kérem csatolja fényképes önéletrajzát, és kattintson a Jelentkezem gombra.
Cégnév: Mektec Manufacturing Corporation Europe HU Kft.