Feladatok

  • vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi területen, az APQP fázisban
  • vevői és BorgWarner minőségkövetelmények összehangolása
  • a projektcsapat és a gyári minőségbiztosítás közötti kapcsolat tartása
  • vevői követelményekkel kapcsolatos tudás átadása
  • minőségbiztosítási kérdésekben koordináció a projekt csapat és az üzem között
  • projektekben való felelősség a szállítók elsőminta folyamatáért
  • az új termékgyártási folyamat támogatása, vevői PPAP koordinálása
  • a vevői csoportok minőségügyi módszerekkel történő támogatása

Elvárások

  • főiskolai / egyetemi gépészmérnök / járműgépész / műszaki menedzser végzettséggel rendelkezel
  • legalább 3 éves, minőségügyi területen szerzett autóipari tapasztalatot szereztél
  • tárgyaló képes angol nyelvtudásod van
  • autóipari minőségügyi ismeretekkel rendelkezel (APQP / VDA4, PPAP / VDA2, FMEA, IATF 16949)
  • „can do” attitűddel rendelkezel, hozzáállásodat proaktivitás jellemzi

Előnyt jelent

  • német nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Új termék bevezetésével járó kihívások
  • Rugalmas munkaidőben dolgozol majd és home office-ra is lesz lehetőséged
  • Extra szabadságra leszel jogosult már a belépéskor
  • Költözési támogatás nyújtása adható
  • Összetett kompenzációs csomaggal értékeljük a munkádat: éves bónusz, havi bruttó 49 000 Ft Cafeteria, nettó 50 Ft/km üzemanyag támogatás, bónusz, kedvezménykártya

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Üzemanyag gazdaságosság, csökkentett károsanyag kibocsátás és nagyszerű teljesítmény- a BorgWarner lehetővé teszi mindezt. Vezető autóipari beszállítóként innovatív erőátviteli megoldásokat kínálunk. Termékeink megtalálhatóak a hatékony benzines, a dízel, a hybrid és az elektromos járművekben, a haszongépjárművekben, valamint a nem közúti járművekben egyaránt. A folyamatos innováció iránti ekötelezettségnek köszönhetően a BorgWarner olyan környezetbarát megoldásokat nyújt, melyek tökéletesítik a vezetés élményét, a teljesítményt és a megbízhatóságot.A BorgWarner Turbo Systems üzletága kipufogógázzal hajtott turbófeltöltőket fejleszt és gyárt. Olyan turbófeltöltő rendszereket készítünk, melyeknek döntő szerepük van a vezetési élmény és az üzemanyag fogyasztás javításában, valamint a környezetbarát járművek fejlesztésében világszerte. Magyarországon több, mint 15 éve vagyunk jelen. Oroszlányi gyárunkban modern és tiszta munkakörnyezetben, kiemelkedő munkabiztonsággal, autonóm munkacsapatainkkal és innovatív munkatársainkkal a világ piacvezető autógyártói számára készítünk kiváló minőségű turbófeltöltőket.
Cégnév: BorgWarner Oroszlány Kft.