Prohuman Zrt.
Légy része Te is egy profi, fejlődést ösztönző csapatnak, ahol nem csak angol nyelvismeretedet használhatod napi szinten, de a szakmai fejlődés is biztosított! Partnerünk szenvedélye a kémia, mely segítségével innovatív műanyagipari megoldásokat alkotnak meg. Termékeik jelen vannak a mindennapjainkban: bútorokban, matracokban, gépjárművekben, háztartási műszaki cikkekben, üdítőitalokban, divatcikkekben, csomagolóanyagokban és festékekben egyaránt. Bővülő, kazincbarcikai csapatukba keresünk vegyészmérnök kollégát!

Vegyészmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Új technológiák/technológiai lépések kidolgozása, tervezése
  • Projektekben való közreműködés
  • Részvétel a stabil üzemelés biztosításában
  • Meglévő technológiák fejlesztése
  • Fajlagos termelési mutatók optimalizálása
  • Képzési anyagok összeállítása, belső képzések megtartása
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai/BSc vegyészmérnök vagy vegyipari technológia szakirányos anyagmérnök végzettség
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Nyitottság és hajlandóság a tanulásra
  • Együttműködési készség, csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • Pontosság, precizitás
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyetemi/MSc szintű releváns végzettség
  • Vegyipari termelőüzemben szerzett szakmai tapasztalat
  • Projekt menedzsmentben szerzett szakmai tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes bérezés
  • Komplex juttatási- és prémiumcsomag
  • Magán egészségbiztosítás
  • Relokációs támogatás
  • Pályakezdő jelentkezők számára pályakezdési támogatés
  • Lakhatási támogatás
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!
    Cégnév: Prohuman Kft.