Feladatok:

  • Mérnök kollégáink számítanának rád a napi munka során, illetve mérések elvégzésben.
  • Kihívás számunkra a selejtarány csökkentése és a hatékonyság növelése, így fejlesztési ötleteidre is számítunk.
  • Részt vennél a tervezési fázistól egészen a gyártási folyamat végéig a termékek teljes életciklusában.
  • Aktív szerepet vállalnál a változáskezelésben, amivel a gyártási folyamat javítása a cél.
  • Statisztikákat és riportokat készítenél a mérnökségi vezető és a vezető mérnök kollégák felé.
  • Munkád során elengedhetetlen lenne a társosztályokkal való kapcsolattartás.

Területek, ahol vegyészmérnökként dolgozhatsz:

  • Folyamatmérnökségi terület
  • Minőségbiztosítási terület

Elvárások:

  • Vegyészmérnök végzettség (vagy gépész, villamos, mechatronikai, minőségügyi vagy járműmérnöki)
  • Középfokú angol nyelvtudás- nemzetközi a munkakörnyezet, így fontos, hogy ne tarts az angol nyelvhasználattól
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Eredményorientáltság és fejlődni akarás

Amit kínálunk:

  • Képzések, tréningek a szakmai fejlődéshez (pl. nyelvi képzések)
  • Nagyszerű bónusz és cafetéria rendszer
  • Lakhatási támogatás
  • Bejárási támogatás, illetve ingyenes buszjáratok (Budapesten belül 17 megálló, Budapesten kívül széleskörű lefedettség)
  • Sportolási lehetőség a cég edzőtermében
  • Global Mobility Talent program: 2 év munkaviszony után kiutazási lehetőség a vállalat külföldi gyáraiba (pl. USA-ba, Angliába, Kínába stb.)
  • Stabil munkalehetőség egy nemzetközi vállalatnál
  • Hosszútávú karrier út egy tudásorientált környezetben
  • Egzisztenciális fejlődési lehetőség

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye
: Pest megye

Munkaidő: Flexibilis munkarend (munkanap kezdete 6:00 és 10:00 között, munkaidő vége időarányosan: 14:40 és 18:40 között)

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Schreiner Adél