Feladatok

- Gépkezelés
- Hajlítógép, félautomata kezelésben jártas szerelőt keresünk

Elvárások

- Önálló munkavégzés
- Csapatban való munkavégzés
- Jó hozzáállás: minden esetben törekedni kell a precíz munkavégzésre a gyártási tevékenység során
- Megbízhatóság

Előnyt jelent

- Előregyártott szerkezetekkel ha dolgoztál,
- Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- Gépkezelői jogosítvány
- Targoncás jogosítvány

Amit kínálunk

- Stabil és megbízható munkahely
- Megértő és támogató cégvezetés
- Fiatalos és lendületes csapatban dolgozhatsz
- Kiszámítható munkaidő

Céginformáció

Cégünk több mint 30 éves múltra visszatekintő építőipari vállalkozás.
Cégnév: KV Építőipari Kft.