Feladatok

  • Vámügyi tevékenység koordinálása, ellenőrzése és fejlesztése
  • Vámkezelések, elszámolások ellenőrzése
  • Vámmal kapcsolatos projectekben való részvétel
  • Vámszoftver helyi igények, elvárások szerinti fejlesztetése
  • A vállalat képviselete a szakmai szövetségek felé és a vámhatósággal való kapcsolattartás
  • AEO státusznak való folyamatos megfelelés nyomonkövetése, változások bejelentése
  • Székesfehérvár és Pécs telephely vámfolyamatainak nyomonkövetése
  • Szükséges vám, jövedéki engedélyek megszerzése, meghosszabbítása
  • Karbonvám riportok előkészítése (Székesfehérvár és Pécs esetében)
  • Vámjogszabályok folyamatos nyomon követése, továbbképzéseken való részvétel
  • Együttműködés a Hanon Systems vállalatcsoportok vámügyi részlegeivel, illetve vámügyi kérdések megoldása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség és tapasztalat (minimum felsőfokú vámügyintézői szakképesítés)
  • Releváns tapasztalat (a közelmúltban minimum 3 éves szakmában eltöltött idő)
  • MS Office felhasználói szintű kezelése (word, excel)
  • Angol nyelvtudás (kommunikációs szinten; szóban - írásban)

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés és döntési képesség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Proaktív, megoldásfókuszú munkavégzés

Előnyt jelent

  • Vezetői tapasztalat
  • Soft-Point vámprogram ismerete
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Piaci viszonyoknak megfelelő versenyképes fizetés és cafeteria
  • Étkezési hozzájárulás: nettó 10 000 Ft/hónap
  • Melegétkezési lehetőség vállalati éttermeinkben támogatott áron
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű, saját állományú munkaszerződés
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Befogadó, jó hangulatú csapat

Céginformáció

A Hanon Systems a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 51 gyártó üzemmel és 3 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára, több mint 33 éve.