ZÁÉV Építőipari Zrt.

Vállalkozási építész előkészítő mérnök

munkavállalót keres.

Munkavégzés helye: Budaörs és/vagy Zalaegerszeg

A ZÁÉV Zrt. leányvállalataival együtt ma már közel 400 munkavállalót foglalkoztató, az ország egyik meghatározó és dinamikusan fejlődő magasépítési fővállalkozó és generálkivitelező nagyvállalata.

Magas szintű munkával hosszú évtizedek óta formáljuk épített környezetünket, mindennapjainkat.

Munkatársainknak egy megbízható munkahelyen túl folyamatos fejlődést biztosító életpályát kínálunk mindamellett, hogy nagyszabású projektek megvalósításának is részesei lehetnek.

Feladatok:

  • A kivitelezési projektek elnyeréséhez szükséges pályázatok határidőre történő elkészítése.
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, értékelése és nyomonkövetése.
  • Ajánlattal kapcsolatos konszignációk, anyagkigyűjtések, felmérések, ütemtervek elkészítésében való részvétel.
  • Műszaki egyeztetéseken való közreműködés.
  • Költségvetések beárazása.

Amit kérünk:

  • felsőfokú építő- vagy építészmérnök végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office, TERC, MS projekt haladó szintű ismerete
  •  „B” kategóriás jogosítvány
  • jó problémamegoldó-, kommunikációs-  és szervezőkészség
  • precízség, megbízhatóság
  • igényes munkavégzés önállóan és csapatban is

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli egészségügyi szolgáltatás
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • támogató munkahelyi légkör

LEGYEN A ZÁÉV ÉPÍTŐMESTER CSAPATÁNAK TAGJA, VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
Cégnév: ZÁÉV Építőipari Zrt