Vállalati számlavezetési szakértő - Miskolc

Mi lenne a te feladatod:

  • Napi szinten kiszolgálja a közép-nagyvállalati ügyfelek számlavezetéssel kapcsolatos igényeit, gondoskodik a számlavezetési beállítások hibamentes elvégzéséről, biztosítja az értékesített termékek szerződéses hátterét
  • Invesztigációs feladatokat lát el, kezeli és koordinálja a standard és egyedi eseteket is, mely több társterület egyidejű bevonását is igényelheti
  • A vállalati passzív termékek és szolgáltatások értékesítését támogatja, igény szerint ügyféltárgyalásokon is részt vesz
  • Közreműködik az ügyfelek passzív ügyleteivel kapcsolatos ajánlatok kialakításában, szakmai hátterével támogatja az értékesítési tevékenységet
  • Ügyféligényeknek megfelelő termék- és folyamatfejlesztési javaslatait továbbítja a vezetője részére

Mit várunk tőled:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat vállalati ügyfélkapcsolat, ügyfélkiszolgálás, vagy számlavezetési területen
  • Értékpapír jogi vizsga
  • Vállalati pénzforgalmi, passzív banki/cash management termékek ismerete
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, ügyfélközpontú szemléletmód
  • Nyitottság az újításra, proaktív attitűd az ügyfélkiszolgálási folyamatok tovább fejlesztésében

Előnyt jelent:

  • Gépjárművezetői engedély

Ezeket adjuk cserébe

  • Vidám, összetartó, támogató csapat
  • Hosszú távon stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Jelentkezési határidő: 2024.06.23.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
Cégnév: OTP Bank Nyrt.