Feladatok

Vagyonőr kollégákat keresünk cégünk által őrzött objektumokba Vác, Gödöllő és Dunakeszi településekre általános vagyonőri feladatok ellátására az alábbi objektumokba.

Gödöllő, Kormányablak: nappalos munkarend
Vác, Járási hivatal, Földhivatal: nappalos munkarend
Dunakeszi, Okmányiroda: nappalos munkarend

(Formaruha: Öltönyös)

Elvárások

Érvényes vagyonőri papírok, jó kommunikációs készség, megbízhatóság!

Előnyt jelent

Előnyt jelent de nem feltétel angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Órabér: nettó 1400 Ft / óra

Főállású munkaszerződés keretein belüli foglalkoztatás, fizetés átutalással minden hónap 10. napjáig, egyéb járandóságok MTK szerint.

Céginformáció

A JUNA Group Kft. és a JUNA-Sec Kft. vagyonvédelmi vállalkozás megalapítása óta, 2017 évétől biztosítja biztonságát megrendelői számára. Azonban a tulajdonosi kör és az általa kijelölt vezetői jóval korábbról szerezte őrző-védő tapasztalatait a személy és vagyonvédelem területén.

Cégcsoportunk saját személyi állománya 2021. évre elérte az 500 főt, 2022 évre a 2.000 főt.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát, kollégánk hamarosan felkeresi Önt.