Feladatok

Vagyonvédelmi nagyvállalat Üllő térségében akár azonnali kezdési lehetőséggel RENDSZERÜGYELETES- VAGYONŐR munkatársakat keres 12 órás munkarendbe.

Elvárások

  • Legyél önálló és magabiztos a munkavégzésed során, de egyben csapatjátékos.
  • Legyenek rendben a szakmai végzettségedet igazoló dokumentumok (vagyonőri igazolvány, különbözeti vizsga)
  • Legyen hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatod.
  • A munkakör betöltéséhez szükséges a kiváló kommunikációs készség írásban és élőszóban egyaránt.
  • Rendelkezz készség szintű számítógépes ismeretekkel (word, excel, outlook, esetlegesen különböző vagyonvédelmi rendszereket kezelő szoftverek, stb)

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszonyt (főállású, határozatlan idejű munkaszerződéssel).
  • Teljes bejelentést (fizetett szabadságodnak és betegállományodnak törvény szerinti kifizetését),
  • Alanyi jogon járó adókedvezményed érvényesítését (pl. családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény).
  • Tervezhető/kiszámítható munkaidő.
  • Belépéskor és évente egészségügyi szűrést.
  • Az esetleges utazási költségeid megtérítését (ésszerű távolságokon belül).
  • Élet- és balesetbiztosítást.
  • Folyamatos szakmai képzést és szakmai fejlődési/előmeneteli lehetőséget.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kélek csatolj egy szakmai önéletrajzot részünkre.