Feladatok

- Budapest területén lévő MÁV objektumok, pályaudvarok, külső-belső őrzésére keresünk személy- és vagyonőri munkakörbe munkatársakat.

Elvárások

- Érvényes vagyonőr igazolvány, szükség esetén különbözeti vizsga (tanúsítvány).
- Legyél önálló és magabiztos a munkavégzésed során, de csapatban is tudjál dolgozni.

Előnyt jelent

- vagyonőri szakmában szerzett tapasztalat,
- jó kommunikációs képesség,
- felhasználói szintű számítógépes ismeret,

Amit kínálunk

- Főállású alkalmazotti jogviszony határozatlan idejű munkaszerződéssel, 100 % bejelentett fix havi jövedelem (bankszámlára utalva), stabil munkahelyi háttér.
- Munka törvénykönyv által előírt járandóságok (szabadság, társadalombiztosítás, családi adókedvezmény).
- Belépéskor és évente egészségügyi szűrés.
- Folyamatos szakmai képzések, fejlődési és előrelépési lehetőségek.
- Utazási költségtérítés (ésszerű távolságokon belül)
- Munkaruházat.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Vagyonvédelemben több tízéves szakmai tapasztalattal rendelkező cég, nagy létszámú hosszú éve foglalkoztatott, megbecsült kollégákkal.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát!