Feladatok

A vagyonőr feladata:
Cégünk Budapest, X. kerületi (az Örs vezér térhez közeli, tömegközlekedéssel könnyedén megközelíthető) munkahelyén a telephely

  • időszakonként járőrözéssel történő ellenőrzése
  • eseti jelleggel a személy forgalom felügyelete, és ellenőrzése.

Elvárások

  • 18. életév betöltése,
  • büntetlen előélet,
  • érvényes vagyonőr igazolvány,
  • precíz- pontos- önálló- munkavégzés,
  • határozott- magabiztos- de udvarias- fellépés és kommunikáció.

Amit kínálunk

  • Munkaidő: nappalos 12 órás beosztásban, 6:00 - 18:00 óráig
  • fiatal dinamikus csapatban történő munkavégzés,
  • főállású, bejelentett(!) biztos munkahely,
  • munkaruha szett kiegészítő ruhadarabokkal,
  • kornak és munkában eltöltött éveknek megfelelő szabadság,
  • jövedelem: nettó 1.400-Ft/óra bankszámlára utalva,
  • helyettesítés esetén az órabér további 400 Ft/órával emelkedik,
  • feltételek teljesülése esetén a munkába járás költségeinek térítése.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kattints a "jelentkezem" gombra és küld el fényképes önéletrajzod.

Cégnév: MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság