Feladatok

Vagyonőröket keresünk Törökbálint Spar üzletbe.
Beosztás megbeszélés alapján kb. 230  óra / hónap

Bérezés 1500 Ft/ óra.   Szükséges az érvényes vagyonőri igazolvány megléte.
Teljes bejelentés+ bejárási hozzájárulás.

Elvárások

Kasszasor, kamerázási feladatok ellátására. 

Amit kínálunk

Rugalmas beosztás tervezet

Céginformáció

Titan Guard Kft

Jelentkezés módja

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Titan Guard Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Vagyonőr Pest megye

Azonnali kezdéssel, budapesti bevásárlóközpontba, irodaházakba és üzletőrzésre keresünk érvényes papírokkal rendelkező vagyonőr munkatársakat. ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Vagyonőr Vas megye

Helyettesítő vagyonőr kollégákat keresünk szombathelyi telephely őrzésére. Feladatok: személy- és gépjárművek be- és kiléptetése, járőrözés.

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE