Feladatok

Thyssenkrupp Components Technology Hungary debreceni gyáregységébe keressük kollégánkat:
  • Személy -és gépjármű kontroll
  • Portai berendezések kezelése
  • Nyilvántartások pontos vezetése
  • Objektum ellenőrzés

Elvárások

  • Személy -és vagyonőr igazolvány
  • Tanúsítvány
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Idegen nyelvismeret

Amit kínálunk

Munkavégzés helye: Debrecen
Munkakezdés: 2024.10.10.
  • Főállású alkalmazotti foglalkoztatás, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bruttó órabér: 1.782.- HUF
  • 16, 24 órás szolgálatok
  • Egyéni jogosultság igazolása esetén adó -és járulékkedvezmények (pl.: 25 év alatti fiatal, első házas, családi adókedvezmény, öregségi nyugdíjas stb.)
  • Évszaknak megfelelő formaruha
  • Utazási költségtérítés tömegközlekedésre, utazási támogatás saját személygépkocsira
  • Sokrétű képzési és bónusz lehetőség

Céginformáció

A P.Dussmann Kft. Magyarország stratégiai FM szolgáltató vállalata. Élelmezési, vagyonvédelmi, takarítási és üzemeltetési divíziónk egész Magyarország területén keres csapatába új kollégákat. Vállalatunk fejlődése 30 éve töretlen, megbízható, stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk. 1270 fő munkavállalónkért felelősséget vállalunk és együtt fejlődünk. Szeretnél többet tudni? www.dussmann.hu

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.