Feladatok

  • Gyári dolgozók és külsős vendégek kontrollálása
  • Detektoros kapuk, kézi fémkeresők kezelése
  • Jármű ellenőrzések végrehajtása- okos tab kezeléssel
  • Biztonsági ellenőrzések – belső-külső területen
  • Tűzjelzési protokollban részvétel
  • Rendezvények biztosítása
  • Ügyeleti szolgálat

Elvárások

  • Vagyonőri végzettség
  • Érvényes Különbözeti vizsga (feltétele a munkába állásnak)
  • Kulturált megjelenés
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Idegennyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Rendszeresen, pontosan érkező fizetés.
  • Hivatalosan bejelentett munkaviszonyt, mellyel igénybevehetők az adókedvezmények. (nyugdíjasok, 25 év alattiak, fiatal házasok stb. kedvezménye)
  • Ingyenes munkába járást.
  • Munkavállalóink részére ingyenes, változatos étkezést biztosítunk saját éttermünkben.
  • Mentorprogramban biztosítjuk a szükséges tudás elsajátítását.
  • Karrier építés: DISZPÉCSER, SPECIÁLIS VAGYONŐR, majd SZOLGÁLATVEZETŐ is lehet.
  • Ajánlási prémium rendszer.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A P.Dussmann Kft. Magyarország stratégiai FM szolgáltató vállalata. Élelmezési, vagyonvédelmi, takarítási és üzemeltetési divíziónk egész Magyarország területén keres csapatába új kollégákat. Vállalatunk fejlődése 30 éve töretlen, megbízható, stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk.

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: P. Dussmann Kft.