Feladatok

Újpestre keresünk vagyonőröket, élelmiszerüzlet őrzésére az alábbiak szerint:
  • Munkavégzés főként elkülönített kameraszigeten zajlik monitoros tevékenység végzésével
  • Ülőmunka
  • Időszakosan járőrtevékenység végrehajtása
  • Napi 10-12 órás szolgálatok

Elvárások

Érvényes vagyonőri és jogszabályi előírás esetén tanúsítvány megléte.

Előnyt jelent

Üzletőrzésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • 1450 Ft/óra
  • Bejelentés
  • Fizetett szabadság
  • Megbízható munkáltató
  • Szolgálatszervezéskor egyéni igények figyelembevétele
  • Fő és rész munkaidőben is végezhető

Céginformáció

Titan Guard Kft.

Önéletrajz
Cégnév: Titan Guard Kft.