A PENNY lett a legkedveltebb élelmiszerlánc munkáltató!* A munkahelyeink.hu-n leadott szavazatok alapján

Érdekel a kereskedelem? Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni? Hosszútávú munkahelyet keresel? Akkor a PENNY pont a Te helyed!

Cégünk 1996 óta kínál rendkívül kedvező ár-érték arányú termékeket a vásárlóinknak. Jelenleg 233 üzletünkben, 3 logisztikai központunkban és az Alsónémedi központi irodánkban az összes munkatársunk megtapasztalja, mit is jelent a csapatszellem, a személyes fejlődés és a közelség egy megbízható, gondoskodó és stabil munkahelyen.

Üzletvezető

Feladatok:

  • vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése,
  • munkatársak vásárló központú vezetése, motiválása, tudatos képzése,
  • az üzlet zavartalan működésének folyamatos biztosítása, , teljes körű vezetői feladatainak ellátása,
  • az üzlet gazdasági szempontok alapján történő vezetése,
  • rendelések, készletek kezelése, készletgazdálkodás
  • munkaerő beosztás tervezése,
  • pénzkezelés, pénztárosok elszámoltatása,
  • leltárak pontos, precíz végrehajtása,
  • adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség, élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat előny,
  • vevőközpontú szemlélet,
  • precizitás, pontosság, gyorsaság, türelem,
  • ápolt megjelenés,
  • nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség,
  • munkaidő-beosztásbeli rugalmasság.

A munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós, Bajcsy-Zs. u. 8.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzlet-, Boltvezető

Amit mi kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahelyet,
  • versenyképes jövedelmet és teljesítményösztönző prémiumot,
  • fejlődési lehetőséget,
  • változatos, érdekes munkát.
Cégnév: Penny Market Kft.