Feladatok

  • az áruház zavartalan működésének biztosítása a vásárlói elégedettség érdekében
  • az üzletvezető távollétében az üzlet teljes körű irányítása
  • közreműködés a mutatószámok tervezésében és azok megvalósulásának ellenőrzésében
  • jogszabályok, vállalati és vezetési alapelvek betartása és betartatása
  • a feladatok delegálása, megvalósításának ellenőrzése
  • közreműködés a munkavállalók betanításában, irányításában, motiválásában
  • munkaterv (beosztás) elkészítése a hatályos törvények és szabályozások figyelembevételével
  • árurendelés, optimális árugazdálkodás és folyamatos minőség-ellenőrzés
  • napzárás, kasszák elszámolása a műszakok végeztével
  • árváltozások követése és leírás (selejt) rögzítése
  • vásárlói kérések és reklamációk feldolgozása
  • a leltár előkészítésében és lebonyolításában való közreműködés
  • árukészlet feltöltése, áru rendezése, üzlet takarítása, pékáru sütése
  • gyors, precíz pénztármunka

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • élelmiszer-kereskedelmi tapasztalat (vezetői tapasztalat előnyt jelent)
  • rugalmasság a munkaidő-beosztásban, hétvégi műszak vállalása
  • jó kommunikációs készség
  • analitikus készség, az összefüggések felismerésének és az információk, számadatok értelmezésének képessége
  • vásárlóközpontú hozzáállás
  • nagyfokú szellemi és fizikai terhelhetőség
  • precizitás, pontosság, gyorsaság és barátságosság

Amit kínálunk

  • elérhető belépő bruttó jövedelem: 704.000 Ft*
  • garantált évenkénti béremelés
  • bérstruktúránk minden munkavállalónk számára egyenlő bánásmódot biztosít
  • teljes- és részmunkaidős pozíciók
  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • a közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés 40 Ft/km
*részmunkaidős pozíciók esetén a bruttó jövedelem időarányosan alakul, a bruttó jövedelem magában foglalja az alapbért, pótlékokat, arra való jogosultság esetén a Lidl kártyára kapott összeget

Céginformáció

Értékünk a kollégánk!
A Lidl stabil munkahely és Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalata. A Lidl Magyarország közel 20 éve van jelen és az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető hazánkban. A vonzó munkahelyi feltételek és tisztességes bánásmód jelentik sikerünk alapjait, éppen ezért nem csak szavakban ismerjük el a munkavállalók eredményességét, hanem versenyképes béreket és juttatásokat is kínálunk.
A Te jövőd. A mi jövőnk.
Cégnév: Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.