Feladatok

  • Közvetlen értékesítés

Elvárások

  • Dolgoztál már korábban hasonló munkakörben
  • Értékesítési tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk

  • Kiszámíthatóan működő, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező munkahelyet, amely vezető divatmárkákkal dolgozik együtt évtizedek óta
  • Előrelépési lehetőséget (vezető beosztásban lévő kollégáink többsége eladóként kezdte cégünknél)
  • Versenyképes fizetés
    • Biztosítjuk számodra, hogy azon márka termékeiben dolgozz, amelyik üzletben dolgozol
  • Megtanítunk neked mindent, amire szükséged lehet a sikeres munkavégzéshez
  • Közös kikapcsolódás a céges rendezvényeken
  • Amennyiben te kerülsz kiválasztásra, azonnal kezdhetsz

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Ha úgy érzed, megfelelsz az elvárásoknak, mindenképp küldd el a jelentkezésedet és a magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: Roland Divatház Zrt.