Feladatok

  • meglévő partnereink rendszeres látogatása, túraterv alapján
  • új partnerek felkutatása,
  • rendelések felvétele, rögzítése
  • új termékek kiajánlása, bevezetése,
  • webshop felhasználói koordinálása
  • saját márkás termékek értékesítése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • jó kommunikációs és stressztűrő képesség
  • megoldás orientált szemléletmód
  • gyors reakció képesség
  • kereskedelmi szemlélet

Előnyt jelent

  • képviselői tapasztalat (élelmiszerek terén)
  • Hore kapcsolatrendszer
  • horvát nyelvtudás

Amit kínálunk

  • munkakörnek megfelelő, korrekt fizetés
  • gépjármű, laptop és telefon a munkavégzéshez
  • fejlődési lehetőség
  • modern, komfortos irodai környezet
  • lendületes, fiatalos csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk 2011 óta dolgozik Baranya és Tolna megye területén nap mint nap azért, hogy partnereinket a legmagasabb szinten szolgáljuk ki. Kínálatunkban megtalálható minden olyan termékkör, ami egy konyha üzemeltetéséhez szükséges. Mirelit és előhűtött alapanyagok, szárazáru, tej és húskészítmények, NonFood és vegyiáruk. A HMD-nél hiszünk abban, hogy az étkeztetés a minőségi alapanyagokkal kezdődik, így a mi munkánk legpontosabb értékmérője partnereink elégedettsége.

Cégnév: HALKER MIRELIT DEPO KFT