Feladatok

  • gépek, berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • gépmeghibásodások esetén azonnali hibaelhárítás
  • megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása
  • géptelepítések, új és használt gépek üzembe helyezése

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év villanyszerelői tapasztalat ipari termelés területén
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
  • próbaidő után béren kívüli juttatás
  • utazási támogatás

Céginformáció

A Kunsági Éden egy apró vidéki üzemből nőtte ki magát nemzetközi vállalkozássá. A csodás magyar termőföld, az itt dolgozó nagyszerű emberek elhivatottsága és szakértelme, a korszerű technológia folyamatos fejlesztése mind biztosíték a Kunsági Éden termékcsalád megszokottan magas minőségére.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: NT Kft.