Feladatok

  • A targonca működtetése, kezelése
  • A termelési dokumentációk előírás szerinti vezetése
  • A targonca biztonságos működési feltételeinek ellenőrzése, a hiányosságok megszüntetése
  • Berendezések üzemeléséhez szükséges alap- és segédanyagok biztosítása feladása és ezek fogyasztásának könyvelése
  • Kamionok rakodása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Precizitás, hatékonyság és jó alkalmazkodó képesség jellemzik.
  • Igényes saját és mások munkájára.
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Fém és elektronikai hulladékok feldolgozásában szerzett tapasztalat
  • Hulladék ismeretek

Amit kínálunk

  • Modern ipari környezet, változatos feladatok, családias légkör
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások
  • Bónusz

Kérjük, a jelentkezés leadásakor a bérigényt megjelölni szíveskedjenek!
Önéltrajz csatolása feltétel!

Cégnév: SERENITY SOLUTION Kft.