Feladatok

  • a gyártóüzem zavartalan működése érdekében az előírt és szükségszerű takarítási és fertőtlenítési feladatok elvégzése kézzel és takarítógéppel
  • a biztonsági és higiéniai előírások maradéktalan betartása
  • a segítségnyújtás a gyártás során keletkezett selejt eltávolításában és megsemmisítésében
  • a takarítási napló és egyéb kapcsolódó dokumentumok naprakész vezetése
  • rendszeres jelentés a felettes vezető felé

Elvárások

  • alap- vagy középfokú végzettség
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

· Stabil, hosszú távú munkalehetőség

· Teljes munkaidő

· Versenyképes jövedelem

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő, 20 éves magyarországi múlttal rendelkező, közel 80 főt foglalkoztató termelő vállalat, keres tapasztalattal rendelkező munkatársat üzemi takarító munkakörbe.

Várjuk Magyar nyelvű önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével.

Cégnév: GRAMEX 2000 Kft.