Feladatok

A CAT- OTTHON Nonprofit Kft. Idősek Otthona ( 1037 Budapest, Újvár u. 2.) szám alatt lévő intézmény takarító munkatársat keres.

Foglalkozás jellege: Teljes munkaidő. Alkalmazotti jogviszony, határozatlan időre három hónap próba idő.
Friss, jó munkabírású nyugdíjas munkatársak jelentkezését is várjuk.
Munka végzés helye: 1037 Budapest, Újvár u.2.

A munkakörhöz tartozó, illetve a megbízással járó lényeges feladatok:
Szobák, közlekedési helyiségek, közös helyiséget pl. ebédlők tisztán tartása.

Elvárások

Szakképesítést nem igényel, 8. általános iskola

Előnyt jelent

Idősek otthonában takarítás.

Amit kínálunk

Juttatás közalkalmazotti bértábla szerint.
Utazási hozzájárulás.
Munkaruha.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

A "Jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajzot csatolva.
Cégnév: CAT-OTTHON Nonprofit Kft.