Prohuman állás

Feladatok:

  • A gyár folyamatos működésének biztosítása
  • Az üzemhez tartozó műszerek szakszerű javítása, beállítása, helyes működés ellenőrzése
  • Részvétel a gyári karbantartási, beruházási, fejlesztési munkákban
  • A gyár területén az általa feltárt hibák elhárítása, vagy jelzése a villamos üzem vezetőjének.
  • Közreműködés az üzemek indításában, illetve az ezekhez szükséges munkák elvégzése

Elvárások:

  • Műszerek, szenzorok és vezérlőrendszerek működésének és karbantartásának alapos ismerete
  • Megbízható és precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Magas bérpótlékok
  • Cafetéria juttatás
  • Ingyenes vállalati buszjáratok
  • Szükség esetén lakáskészenlét

Cégnév: Prohuman Kft.