Feladatok

Szakasosan működő technológiai berendezés működtetéséhez, keresünk munkatársat.

Feladat:
Berendezés indítása előtti rutinellenőrzés, üzemi folyamatok figyelemmel kísérése, hibaüzeneteinek kezelése. Üzemelési ciklus végén dokumentáció kitöltése, felkészítés működtetésre, kisebb karbantartási feladatok elvégzése.

Továbbá:
-vízkezelők anyagellátása, működésük helyszíni ellenőrzése
-mérőóra adatok dokumentálása

A munkakör teljes fizetéssel bejelentet alkalmazotti jogviszonyban látható el. Folyamatos munkarendben, két műszakban, 8 órában.

Elvárások

Karbantartáshoz kapcsolódó szakma megléte szükséges.  (villanyszerelő, épületgépész, elektronikai műszerész, géplakatos, gépkezelő, víz -csőhálózat szerelő stb.)

Az ideális pályázó:
  • Megbízható, munkájára igényes, jó probléma megoldó képességű személyiség.
  • Elfogadja, hogy a munkavégzés nem dohányzó környezetben történik.
  • fiatalos
  • lelkiismeretes
  • kihívásokat kedvelő, bátor
  • folyamatok átlátására képes
  • logikusan gondolkodó
  • pozitív, csapatba illeszthető személyiség
Fontos még:
  • munkahelyben hosszútávra történő gondolkodás
  • munkarendhez történő alkalmazkodás szándéka
  • új ismeretek elsajátításának igénye

Előnyt jelent

Karbantartási, üzemeltetési gyakorlat előnyt jelent.

Amit kínálunk

Lehetőséget biztosítunk arra, hogy a munkavégzés helyszínét, az ott végzett munkát megismerje, a látottakat összevesse elképzeléseivel.
Számunkra fontos, hogy a munkaviszony létesítését, mindkét fél megalapozott döntése előzze meg.

Együttműködésünk esetén:
  • Azonnali kezdés
  • Stabil, hosszútávú, felelősségteljes munkalehetőség
  • Egészségbiztosítás a magánegészségügyben
  • Modern munkakörnyezet egy folyamatosan fejlődő cégnél.
  • Egymást segítő, együttműködő, jó légkörű csapat.
Bérezés a próbaidő alatt bruttó 455.000.-Ft, próbaidő lejártakor egyszeri 150.000.-Ft jutalom.
Próbaidőt követően kezdő fizetés bruttó 600.000.-Ft.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Bővebb információért kérem keresse fel honlapunkat.

A "Jelentkezem" fülre kattintva, kérem töltse fel önéletrajzát.