Feladatok

  • Létesítmény üzemeltetés;
  • Együttműködés a hatóságokkal, a közüzemi szolgáltatókkal, a külső vállalkozókkal, a vonatkozó dokumentációk nyilvántartása;
  • Napi szinten felmerülő problémák kezelése az érintett területekkel történő egyeztetés;
  • Rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése, sürgősségi hibaelhárítás;
  • Karbantartási csapat irányítása, karbantartási feladatok összeállítása, felügyelete;
  • Külsős épületgépész / építési vállalkozók karbantartási, szerelési és javítási munkájának felügyelete, az elvégzett munka átvétele;
  • Személyes kapcsolattartás

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (épületgépész, gépész vagy villamosmérnök végzettség előnyt jelent)
  • üzemeltetés területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • jó számítógépes felhasználói ismeretek MS Office
  • B kategóriás jogosítvány

Szükséges legfontosabb képességek:

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldásorientált személyiség
  • stabil szakmai tapasztalat, érett gondolkodásmód
  • önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol kommunikációs szint

Amit kínálunk

  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést, inspiráló környezetet
  • egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel
  • versenyképes juttatási csomag

Céginformáció

A RAW Facility Management Kft. bővülő csapatába keresünk új kollégát Üzemeltetési menedzser pozícióba.

A RAW Facility Management Kft. ingatlan üzemeltetéssel foglalkozó dinamikusan fejlődő szervezet.

A jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Raw Facility Management Kft.