Unit menedzser

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Az újgenerációs biztosítási üzletkötő hálózat. Olyan gyorsan fejlődtünk az utóbbi pár évben, hogy mi magunk sem hittük el. Most viszont elértük a korlátainkat és azt látjuk, további karizmatikus emberekre van szükségünk, akikkel fenn tudjuk tartani a lendületet.

Feladataid lesznek

értékesítői csapatod felépítése, vezetése,

mentorált értékesítési tárgyalások lebonyolítása,

a saját csapatod munkájának támogatása,

a közösen megállapított célok teljesítésének menedzselése.

Kit keresünk?

Értékesítési csapat vezetésében tapasztalatot szerzett vezetőt keresünk, aki

hatással van másokra,

újító, ki mer lépni a keretek közül,

értékesítésben és értékesítés irányításban tapasztalatot szerzett,

kedve van felrázni a biztosítási piacot.

Van benned kalandvágy és sikeréhség?

Rendelkezel közép- vagy felsőfokú végzettséggel?

Elég bátor vagy megélni a saját vágyaid?

Ha a válasz minden kérdésre egyértelműen IGEN, akkor jelentkezz, és hamarosan keresni fogunk!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

dinamikus karrier utat, hogy hamar a szakma csúcsán lehess,

mentort és személyre szabott képzéseket a gyors fejlődéshez,

támogató közösséget, akik segítenek céljaid elérésében,

a jövő értékesítési technológiáját,

több mint korrekt kereset,

biztos vállalati hátteret, széles termékpalettát.

Egyéb információk

Foglalkoztatásod vállalkozói jogviszonyban történik.

Jelentkezésed a   [email protected] e-mail címre várjuk !

Kapcsolattartó: Gabriella Burai-Horváth