A Kärcher világszerte tevékenykedő, német családi vállalkozás, amely a tisztítási technika területén világpiac-vezető. Főként a magasnyomású tisztítóiról, padlóápolási berendezéseiről ismert.

Feladatok:

  • Potenciális ügyfelek megkeresése
  • Elérhetőségek egyeztetése
  • Sales osztály felé való adattovábbítás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • MS Office haladó szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti min 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1874 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Részben home office munkavégzés
  • Céges laptop
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "Munkaidő" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a megadott e-mail címemen!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet