Feladatok

  • Árajánlatok kiszámolása adott nyomdai programban
  • Árajánlatok kiküldése és nyomonkövetése
  • Megrendelések intézése
  • Ügyfelekkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Szállítás leszervezése
  • Grafikusokkal való kapcsolattartás

Elvárások

Jó kommunikációs készség
Microsoft office ismerete
Jó szervező készség
Gyors, pörgős személyiség
Nagy munkabírás

Előnyt jelent

  • Nyomdai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Nyomdai alapfogalmak ismerete

Scroll nyomdai szoftver ismerete

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Fejlődési lehetőség

Céginformáció

Cégünk teljeskörű nyomdai gyártással és grafikai tervezéssel foglalkozik. Fejlődés céljából szükségünk van új csapattagra, akinek feladata a fenti feladatok hibátlan elvégzése.

A jelentkezésbe írd bele, hogy pontosan miért szeretnél nálunk dolgozni. :)

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk a jelentkezéseket, illetve kérlek írd meg, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni.