Stabil pénzügyi és piaci hátterű, elismert partnerünk székesfehérvári központjába keresünk Ügyfélkapcsolati menedzser kollégát

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek feltérképezése, piackutatás
  • Ajánlatkérések kezelése és feldolgozása
  • Árképzésben, illetve ügyféltalálkozókon való részvétel
  • Komplex projektekre történő rálátás, ezekben aktív szerepvállalás
  • Beszámolók, összefoglalók készítése és helyzetértékelések elvégzése

Elvárások:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Saját konditerem és egészségcentrum
  • Személyreszabott lakhatási támogatás a vállalat által biztosított ingatlanban
  • Emberközpontú vállalati kultúra

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 9dd5f3
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni