Worklife

Reklámterületen működő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás, megrendelések kezelése
  • In-store megjelenések, kampányok lebonyolításában történő aktív együttműködés
  • Ügyfelekhez és kampányokhoz kapcsolódó adminisztratív tevékenység elvégzése
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Kampányfotók feldolgozása
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a logisztikai csapattal és egyéb társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Az ideális jelölt képes pontosan, önállóan és csapatban is dolgozni
  • Legalább középfokú végzettséggel (érettségi) rendelkezik
  • Ügyfélcentrikus gondolkodású
  • Proaktív, precíz, megoldásorientált személyiség
  • Megbízható az Excel, Word, Outlook tudása
  • Rugalmas, terhelhető, határozott személyiség
  • Jó szervező és kommunikációs készséggel bír

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló munkaterületen, munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nyomdaipari ismeretek, gyártástechnológiai ismeretek
  • Papír és műanyag alapanyagokra nyomtatási megrendelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Főállású, 8 órás alkalmazotti jogviszony versenyképes fizetéssel biztos hátterű cégnél
  • Fiatalos, lendületes csapat (5 fős irodai csapat)
  • Céges csapatépítő események
  • Kellemes irodai környezet Budán az I. kerületben
  • Munkavégzéshez szükséges munkaeszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.