Feladatok

  • élelmiszer(ital)ipari gépjavítási és gépkarbantartási munkák végzése
  • gépi meghibásodások szakszerű javítása
  • hibafeltárás és hibaelhárítás
  • gépek, géprendszerek, gépelemek, mechanikus vagy elektronikus berendezések összeszerelése
  • új gépek, berendezések, eszközök üzembe helyezése

Elvárások

  • géplakatos végzettség vagy
  • elektroműszerész szakmunkás végzettség
  • önálló munkavégzés, de jó csapatmunkás is
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • hegesztői végzettség (védőgázos / CO)
  • élelmiszeripari karbantartásban szerzett tapasztalat, gyakorlat

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőséget egy stabil cégnél
  • széleskörű szakmai tapasztalatszerzés lehetőségét
  • teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony, általában 2 műszakos munkarend
  • MT-nél magasabb műszakpótlék
  • cafetéria
  • vidéki munkavállalóknak munkába járási támogatás
  • munkaruha, védőruha

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Törley pezsgőgyárat 142 évvel ezelőtt Törley József alapította Budafokon. Azóta is büszkék vagyunk alapítónk örökségére, és a vállalat erős piacvezető voltára. A Törley Kft. másfél évszázada tökéletesíti a pezsgőgyártás technológiáját – ezzel elismertté válva nem csak Magyarországon, de nemzetközi viszonylatban is. Termékeink között híres pezsgőink mellett prémium minőségű borok és alkoholmentes italok is megtalálhatók.

Önéletrajzodat bérigényed megjelelölésével várjuk a Jelentkezés gombra kattintva