Feladatok

  • Termékek tervezése és fejlesztése
  • Tervezési dokumentációk elkészítése
  • Termékmódosítások lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a projekt csapat tagjaival és a társ területekkel

Elvárások

  • Solid Edge tervező program ismerete
  • Precizitás, pontosság
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépészmérnök, CAD)
  • Legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Lemeztechnológiák ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

teljes munkaidő

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!
Cégnév: CORREX-ART Kft.