Feladatok

  • szabadvezeték hálózatok, kábelhálózatok, valamint transzformátor állomások műszaki rajzainak AutoCad programban történő elkészítése
  • kapcsolattartás és folyamatos egyeztetés a közműszolgáltatókkal
  • rajzolási feladatok egyeztetése a tervezőkkel

Elvárások

  • AutoCad program felhasználói szintű ismerete (legalább 2 év tapasztalat)
  • pontosság, precizitás
  • jó kommunikációs képesség
  • csapatban való együttműködési képesség

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • szakirányú műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • jutalmazási rendszer
  • 13. havi fizetés
  • továbbképzési lehetőség és támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

A "Jelentkezem" gombra történő kattintás után kérjük csatolja fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!
Cégnév: VILLKÁSZ Kft.