A HUNTRACO Zrt. a világszerte ismert és elismert Caterpillar munkagépeinek, energiaipari és egyéb berendezéseinek magyarországi márkaképviselete, de a cég választékéban több, más prémium-márka termékei is szerepelnek (pl. Ingersoll Rand, Sandvik). A 150 fős, a brit CP Holdings tulajdonában lévő társaság kiváló szakember-gárdájával országszerte 5 telephelyen szolgálja ki partnereit, és a hazai munkagéppiac vezető szereplője.

A HUNTRACO Zrt. nyugat magyarországi értékesítési régiójába (Győr-Moson Vármegye , Vas és Veszprém Vármegyék) keres

TERÜLETI ÜZLETKÖTŐ (SZH) munkatársat (CATERPILLAR munkagépek, szerviz, alkatrész)

Új munkatársunk főbb feladatai:

  • Caterpillar munkagépek, gépbérlet és használt gépek értékesítése
  • a Huntraco Zrt által forgalmazott más márkák (gépek, szerviz, alkatrész) értékesítése
  • ipari és energetikai termékválaszték üzleti lehetőségeinek felkutatása
  • kapcsolattartás a területen működő meglevő és potenciális partnereinkkel
  • piaci információszerzés

Jelentkezési feltételek:

  • legalább középfokú, műszaki, leginkább gépész szakirányú iskolai végzettség vagy szakképzettség (szerelő, gépésztechnikus stb.)
  • képesség és hajlandóság a tanulásra (termékinformációk, informatikai eszközök és technológiák)
  • alapvető jártasság a modern informatikai eszközök használatában
  • Győr-Moson vagy Vas vagy Veszprém vármegyei lakóhely
  • alap (megértési) szintű angol nyelvismeret (írásbeli, szóbeli)
  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelenthetnek:

  • építőipari vagy gépipari értékesítési tapasztalat
  • munkagépkezelői szakképzettség
  • angol nyelvtudás

Kivételes karrierlehetőség új kollégánknak:

  • az elsőszámú munkagép világmárkát képviselheti, egy profi és jó hangulatú csapatban
  • főállású munkatársként kiváló, stabil bérezéssel ismerjük el munkáját (alapbér és bonus)
  • cégautó, térítésmentes magánhasználatra is
  • folyamatos műszaki és technológiai képzés, nemzetközi környezetben
  • modern informatikai háttér a munkavégzéshez
  • jól felépített szakmai támogatás a betanuláshoz és a napi munkavégzéshez

Ha úgy látja, hogy Ön lehet az új munkatársunk, jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A beérkezett pályázatokat, természetesen, bizalmasan kezeljük.

Cégnév: Huntraco Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt.