Feladatok

  • A gyártóüzem termelő berendezéseinek szükségszerű karbantartása a folyamatos termelés biztosítása érdekében.
  • Tervszerű karbantartási munkák elvégzése.
  • Gépfejlesztési munkákban való részvétel.
  • Karbantartási dokumentációk vezetése.
  • Milyen munkarendben kell dolgozni?
  • 3 műszakos, 8 órás munkavégzés.

Elvárások

  • Elektromos berendezések karbantartásában és mechanikus szerelési munkálatokban való gyakorlott munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Villanyszerelői képesítés további előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Plusz félévente prémium kifizetés
  • Belső állományú, hosszú távú bejelentett munkaviszony
  • Munkába járás biztosítása céges buszjárattal

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

  • Japán multinacionális cég magyarországi leányvállalta.
  • Fék, üzemanyagcső és kuplungcső gyártásával foglalkozik.

Jelentkezés alapján cégbemutató és részletes tájékoztatási lehetőség.
Jelentkezz és elérhetőségeid alapján visszajelzést küldünk a részletekről!
Bérigényedet az Önéletrajzodban kérlek tüntesd fel!