Prohuman Zrt.
Több, mint negyven éves múlttal rendelkező, német alapítású partnercégünk fémlemez- és elektromechanikus szerelvények gyártásával foglalkozik. Dinamikusan fejlődő csapatukba keressük új termelésvezető munkatársukat!

Termelésvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási ütemtervek készítése
  • Gyártási ütemtervek megvalósulásának ellenőrzése
  • Munkafolyamatok szervezése
  • Gépkihasználtságok ellenőrzése, hatékonyságnövevonatkozó tervek elkészítése és megvalósításalésre
  • Gyártási akadályok, problémák kezelése
  • Személyzeti problémák kezelése
  • Folyamatos együttműködés a társüzemekkel (élhajlító üzem, lakatos üzem...), társosztályokkal (raktár, CNC programozók)
  • Területen elvégzett munkafolyamatok vállalatirányítási rendszerben való rögzítésének visszaellenőrzése
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Lemezmegmunkálás területén szerzett tapasztalat vagy termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú (elsősorban gépész) végzettség
  • Office programok ismerete (nem alapfokon, elsősorban Excel ismeret szükséges)
  • Önállóság, határozottság
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • CNC lemezmegmunkáló gépek működésének ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer használatának ismerete
  • Office programok ismerete haladó szinten
  • Amit kínálunk:

  • Próbaidő után Cafeteria
  • Versenyképes fizetés
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!
    Cégnév: Prohuman Kft.