Feladatok

  • a termelési terv minőségi-, mennyiségi, hatékonyságra vonatkozó megfelelésének biztosítása
  • a termelési feladatok teljeskörű irányítása, a munkaszervezés
  • a termelési csapat irányítása
  • a termelési hatékonyság növelése, anyagveszteségek csökkentése
  • a munkabiztonsági, tűz- és balesetvédelmi szabályok betartatása
  • az üzemi adminisztráció elvégzése
  • vállalatirányítási rendszer napi szintű használata

Elvárások

  • rendelkezel műszaki szakirányú középfokú végzettséggel
  • van termelési műszakvezetésben szerzett releváns tapasztalatod
  • jó a szervezőkészséged és precíz vagy
  • képes vagy az önálló munkavégzésre és a felelősségvállalásra
  • rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismerettel

Előnyt jelent

  • IFS vállalatirányítási rendszer ismerete
  • papíriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  •  cafeteria juttatás
  •  étkezési hozzájárulás,
  • utazási hozzájárulás
  • 2 havonta vállalati termékcsomag (higiéniai termékeinkből)
  • szakmai fejlődési lehetőség, támogató management
  • szakmai vállalati tréningek
  • céges mobiltelefon, laptop
  • évvégi jutalom
  • csapatépítő tréningek
  • vállalti és családi napok
  • profi, támogató csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz

Céginformáció

A magyar tulajdonos által irányított Vajda-Papír csoport 20 év alatt hazánkban piacvezetővé vált a higiéniai papírtermékek gyártásában. Ezen időszak alatt azt is elértük, hogy a Munkatársaink által előállított termékeinket már több mint 30 országban vásárolhatják meg a fogyasztók.
Legbüszkébbek a saját tulajdonban lévő, Ooops! márkánkra vagyunk, amely a vásárlói közkedveltségén túl, számtalan szakmai, fenntarthatósági és dizájn díjat elnyert már.
Vajda-Papír csoportnál fontos számunkra környezettudatosság, a fenntartható fejlődés, valamint a folyamatosan bővülő, már 600 fős létszámot meghaladó Munkatársaink mindennapi elégedettsége és elköteleződése.
Sokkal több ez számunkra, mint egyszerű papírmunka. Vajda-Papír: Mi szeretettel gyártunk!

Jelentkezni fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajz csatolásával és a bérigény megjelölésével lehet.
Cégnév: VAJDA-PAPÍR Kft.