Greiner Bio-One Hungary Kft.

Feladatok

  • termelési jelentések készítése
  • termeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • kanban rendszer koordinációja
  • LEAN szemlélet támogatása
  • ötletprogramban való részvétel
  • OPEX projektek támogatása

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (szóban és írásban)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló, pontos, precíz és megbízható munkavégzés, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • 13.havi fizetés, hűségprémium, egyéb ösztönző juttatások
  • Útiköltség térítés
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Fejlődési lehetőség
  • Vállalati laptop
  • home office lehetőség
Egészségügyi termékeket gyártó szektor globális szereplőjeként több mint 2600 alkalmazottal, 29 leányvállalattal és számos értékesítési partnerrel vagyunk jelen több mint 100 országban.
A Greiner Bio-One egy otthon.
Erőt és lendületet bele adó látnokoknak, csapatjátékosok számára, akik megosztják tudásukat és nyitottak az új dolgokra, olyan embereknek, akik kiválóságra törekednek és akik büszkék arra, hogy munkájukkal érdemi változást érnek el.
A Greiner Bio One ajtaja mindig nyitva áll a törekvők, a cselekvők és a rejtett tehetségek előtt, akik változást akarnak elérni.
A jövő a vérünkben van.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: GREINER BIO-ONE HUNGARY Kft.