Feladatok

  • A húsüzemi áruátvétel és árukiadás során targoncával történő anyagmozgatás
  • A húsüzem optimális működéséhez szükséges göngyölegáramlás biztosítása
  • A telephelyen történő hulladékkezelés (RDF hulladék tömörítése, szelektív hulladék gyűjtőbálázása, kommunális hulladék)
  • A műszaki/karbantartási munkák során felmerülő gépi anyagmozgatás
  • A telephely tisztántartása
  • A Munkavédelmi szabályzatban előírtak betartása
  • Higiéniás előírások legszigorúbb betartása melletti napi munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség megléte.
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Pontos, precíz de lendületes munkavégzés
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Megbízható, felelősségteljes munkamorál
  • Fizikai terhelhetőség, nagy munkabírás

Amit kínálunk

  • Azonnali, bejelentett főállású, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű vállalatnál, családias környezetben
  • Szakmai fejlődés és előre lépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, alap+ teljesítménybér+ pótlékok.
  • SPAR dolgozói kedvezmény, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig.
  • Hűségprogramunk keretén belül elismerjük a régóta nálunk dolgozó munkatársak lojalitását (SZÉP-kártya juttatás)
  • Ingyenes munkaruha
  • Ingyenes napi kétszeri étkezés
  • Amennyiben lakóhelyéről nem közlekedik céges buszjárat, saját gépkocsival történő bejárását a törvényben meghatározott 15 Ft/km helyett, bruttó 40 Ft/km díj megfizetésével támogatjuk.
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Annavölgy, Sárisáp, Dág, Csolnok, Máriahalom, Úny, Tinnye, Perbál, Tök, Zsámbék, Nagysáp, Bajna, Epöl, Gyermely, Szomor, Tokod, Dorog, Esztergom, Leányvár, Piliscsaba