Feladatok

Világítástechnikai és elektro Termékek menedzselése az ügyviteli rendszerben
Termékadatok összegyűjtése és előkészítése a grafikus kollégák részére
Termékekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása a társosztályok felé
Érkező Új termékekkel kapcsolatos információk kommunikálása a társosztályok felé
Háttérdokumentáció kezelése
Részt vesz az új termékek fejlesztésében, valamint a meglévő termékek továbbfejlesztésében.
Együttműködik a fejlesztési csapattal, hogy a termék megfeleljen a piaci igényeknek.
Támogatja az értékesítési csapatot a termékekkel kapcsolatos képzésekkel és információkkal.
Gyűjti és elemzi az ügyfél visszajelzéseket, hogy javítsa a termék minőségét és megfeleljen az ügyféligényeknek.

Elvárások

Műszaki alapismeretek
Precizitás
Jó kommunikációs készség
Társalgási szintű stabil angol nyelvtudás

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munkakör
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Tagja lehetsz egy fiatalos, összetartó és dinamikus csapatnak, ahol junior és tapasztaltabb kollégák kölcsönösen támogatják egymás munkáját és megosztják tapasztalataikat, ahol meghallgatják a véleményed és lehetőséged van ötleteid megvalósítására is.
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

A Bramcke Hungary Kft több, mint tizenöt éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a kereskedelem terén. Professzionális disztribútorként számos márka magyarországi és külföldi értékesítését végezzük. A cég nagy volumenű fejlesztést hajt végre a következő időszakban, így szeretné bővíteni kiváló szaktudással rendelkező csapatát, debreceni munkavégzéssel.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el fényképes önéletrajzát
Cégnév: Bramcke Hungary Kft.