A KITE Zrt. Alkatrészkereskedelmi Üzletága pályázatot hirdet

Alkatrész termékmenedzser

munkakör betöltésére

Nádudvaron található Központjába

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladatok:

  • áru beszerzések megszervezése,
  • kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • értékesítési tevékenység hátterének biztosítása,
  • kereskedelmi készletek ügyviteli kezelése,
  • készletgazdálkodás,

Elvárások:

  • befejezett felsőfokú műszaki végzettség,
  • 2-3 év szakmai tapasztalat,
  • angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel, PowerPoint),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség,
  • jó szervezői készség és teherbíró képesség.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • tribológiai / kenéstechnikai ismeretek / tapasztalatok;
  • mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnöki végzettség,
  • járműmérnöki végzettség,
  • mezőgazdaságban szerzett tapasztalat,
  • mezőgazdasági gépismeret.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapbér,
  • teljesítménytől függő elérhető plusz jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Nádudvar

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: KITE Zrt.