Termékfejlesztő mérnök - Újhartyán

Leendő feladataid:

  • Festett külső alkatrészek - pl. lökhárító rendszerek, hátsó spoilerek, oldalsó díszlécek - fejlesztése az OEM Automotive környezetben dolgozó ügyfeleink számára.
  • A termékfejlesztés megvalósításának koncepciója és a cikk átadása valamelyik gyártóüzemünknek
  • A fejlesztési projekt költség-, ütemterv- és minőségügyi felelőssége és felügyelete
  • A projektben részt vevő területek belső koordinációja
  • Kapcsolattartó személy a vevők és a szállítók számára minden műszaki kérdésbe

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalatok:

  • Műanyagtechnológiai-, Gépész-, Jármű-, Iparmérnöki vagy hasonló szakirányú diploma
  • Projektmenedzsment tapasztalat fejlesztési ágazatban- ideális esetben autóipari környezetben
  • Struktúrált, önálló munkavégzés
  • Aktív, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Esetenként külföldi utazási hajlandóság

Mit kínálunk Neked:

  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria;
  • Kiemelkedő mértékű munkába járási költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
  • Támogató csapat
  • Változatos céges rendezvények
Cégnév: REHAU Automotive Kft.