Feladatok

  • Hajnali munkavégzés
  • Munkavégzés Szabolcs-Szatmár Bereg vármegye
  • A megrendelt és összekészített áru eljuttatása a megrendelőkhöz hűtős autókkal
  • Telephelyen berakodás, majd indulás
  • A felpakolt termékeket ellenőrzése a szállítólevél alapján a telephelyen és a lerakodási címen is
  • A menetlevél pontos vezetése
  • Ügyfelek udvarias kiszolgálása
  • Felmerülő kérdések megválaszolása
  • Kiszállítási folyamat pontos dokumentálása
  • Munka során használt gépjármű és eszközök rendeltetésszerű használata
  • Autó tisztítása, amennyiben szükséges

Elvárások

  • Korrekt megjelenés
  • Jó fizikum
  • Min. 1 év tapasztalat kisteherautó vezetésben
  • Fizikai terhelhetőség
  • B és C kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Tapasztalat teherautó vezetésében
  • Kitűnő kommunikáció, udvariasság és vevőközpontú szemléletmód
  • Kiváló stresszkezelés
  • Pontosság, jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló helyismeret

Előnyt jelent

  • Referencia bemutatása

Amit kínálunk

Hosszútávú, biztos munkahely.
Kiváló kollektíva.

Céginformáció

Cégünk több, mint 10 éve áll a Partnerek szolgálatában.
3 telephellyel rendelkezünk. Nyíregyházán van irodánk központja. Berettyóújfaluban van egy logisztikai központunk. Porcsalmán van egy tejüzemünk.
A környező megyékbe, boltokba, intézményekbe, éttermekbe, szállodákba szállítjuk saját és vásárolt termékeinket.
Céginformáció: az East Milk Kft. honlapján.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges ezen a felületen.
Cégnév: East Milk Kft.