Feladatok

Az alábbi feladatokban számítunk rád:
- Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
- Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás
- Eszközök, online szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek
- Panaszok, reklamációk kezelése

Elvárások

Téged keresünk ha:
- Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
- Kiválóak a kommunikációs és problémamegoldó készségeid
- Fontos számodra az ügyfélközpontúság
- Eredményorientált és dinamikus vagy
- Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
- Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza kihívásoktól

Előnyt jelent

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
- Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk

Miért jó velünk dolgozni?
- Lendületes csapat tagja lehetsz
- Teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
- Lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálására
- Folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Magyar Telekom Magyarország piacvezető infokommunikációs szolgáltatója, immár 25 éve. Több millió embernek nyújtunk mobil és vezetékes telefon, internet és TV szolgáltatást. Mindezt közel 8000 kollegánkkal együtt tesszük az ország minden pontján. Most előtted is itt a lehetőség, hogy csatlakozz a Magenta-világba!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: SASVÁRI Kft.