Feladatok

  • Az értékesítő kollégák támogatása
  • Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel
  • Időpontok egyeztetése az üzletkötők részére

Elvárások

  • hisszük, hogy jól tudsz kommunikálni
  • szeretsz telefonálni
  • pozitív vagy mint mi
  • jó hangulatú csapatban szeretsz dolgozni
  • szívesen fogadod a dicséreteinket,
  • nem szeretsz túlórázni (mi sem szeretünk)
  • biztonságban érzed magad, hogy egy 8 órás bejelentett fix fizetésért dolgozol, de az extra teljesítményt bónuszokkal is jutalmazzuk,
  • a hétvégéket szereted a családoddal és a hobbiddal tölteni

Amit kínálunk

  • Dolgozhatsz nálunk alkalmazottként, de akár vállalkozóként is
  • Alapfizetésed magas jutalékokkal és bónuszokkal egészítjük ki
  • Nálunk az ország legjobb értékesítőitől tanulhatsz
  • Velünk beutazhatod az egész világot és örülünk, ha fizethetjük
  • A profi és gyönyörű telefonos kollégáink támogatják a munkádat

Irodáink, ahova várjuk a jelentkezésedet:

  • Budapest
  • Kecskemét
  • Veszprém
  • Debrecen
  • Győr
  • Szeged
  • Pécs

Minél gyorsabb vagy, annál hamarabb tudunk találkozni, személyesen is. Amennyiben nem te vagy akit keresünk, gondolj gyermekeidre, barátaidra vagy akár szomszédjaidra, oszd meg velük ezt a posztot, amivel lehetőséget biztosíthatsz másnak is egy átlagon felüli megélhetésre.

Céginformáció

Légy része egy jó hangulatú, összetartó csapatnak!

Betanulásodnál maximális támogatást nyújtunk és mindvégig segítjük a munkádat.

A legfőbb erényünk, hogy bármi történjen is a világban, nálunk biztonságban vagy.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Pure Life Hungária Kft.