Feladatok

• Munkaidő: Heti min. 20 óra
• Hideg hívások kezdeményezése, új ügyfélszerzés
• Meglévő ügyfelek kezelése és megtartása
• Kisértékű termékek és szolgáltatások értékesítése
• Ajánlatok kiküldése és utókövetése
• Rendelések felvétele és továbbítása a kereskedelmi részlegnek

Elvárások

• A munkavégzés nem csak homeofficeos személyes megjelenés is szükséges Miskolcon!
• Folyamatban lévő aktív nappali tanulmányok műszaki/gépész területen
• Jó felhasználói szintű számítógép kezelői ismeret (excel, word, levelező szoftverek)
• Önálló munkavégzés
• Lelkes, eredményorientált hozzáállás
• Kiváló kommunikációs képesség telefonon és online plattformokon
• Tanulási hajlandóság

Előnyt jelent

• Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

• Családias környezet
• Rugalmas munkaidő
• Laptop, mobiltelefon
• Hibrid munkavégzés

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el elérhetőségeidet, és csatold fényképes önéletrajzodat is. Kérjük, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal!