Telefonos értékesítő pozícióban, legalább heti 2 nap home office lehetőséggel

Feladatok:

  • Lakossági ügyfelek részére új szolgáltatások értékesítése telefonon keresztül
  • Egyeztetés alkalmával esetleges vásárlási igények figyelése, felmérése
  • Ügyfél-elégedettség növelése
  • Háttérosztályokkal, csoportvezetőkkel való együttműködés, tájékoztatásuk az ügyfelek visszajelzéseiről
  • Adminisztratív feladatok ellátása (pl: adategyeztetés és ellenőrzés elvégzése)

Elvárások:

  • Telefonos értékesítésben, vagy ügyfélkapcsolattartásban, illetve front office jellegű munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Legalább heti 2 nap home office munkavégzés - hétfőn és pénteken
  • Fix kereseti lehetőség (alapbér+cafeteria) és a munkateljesítményhez igazodó vonzó jutalomrendszer
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy piacvezető vállalatnál
  • Tervezhető karrierút, előrelépési lehetőség
  • Céges buszjárat Budapest több pontjáról
  • 100%-ban bejelentett munkahely
  • Lendületes, dinamikus csapat
  • Modern, tiszta, ergonomikus munkakörnyezet

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 642554
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Lakatos Kitti