Feladatok

Azonnali  munkakezdéssel keresünk 24 T nyerges szerelvényre C, E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező tehergépkocsi vezetőt.
Munkavégzés : BILK logisztikai központ
Elvárás:
– C, E kategóriás vezetői engedély
-Digitális tachográf  kártya
-Nyerges szerelvényen tapasztalat minimum  2-3 év.
Amit kínálunk:
– Versenyképes fizetés
– Hosszútávú munkalehetőség
– Bejárási támogatás
- ADR előny
Munkavégzés helye : BILK
Munka: hétfőtől – péntekig. Napi bejáros illetve hetelős

Elvárások

Előnyt jelent

Nyerges szerelvényen tapasztalat minimum  2-3 év.

Amit kínálunk

 Versenyképes fizetés
 Hosszútávú munkalehetőség
 Bejárási támogatás
 Segítőkész barátságos csapat
 saját gazdás járművek ( MAN Euró 6 )
 szabad hétvége

Céginformáció

Cégünk a Tranzitspeed Kft. 2009-ben került alapításra, 100%-ban magyar tulajdonú , alapvetően belföldi szállítmányozással foglalkozik. Célunk a partnereink teljes körű kiszolgálása, továbbá rugalmas, szállítmányozási, fuvarozási szolgáltatást nyújtani.
Cégünk alapítása óta elkötelezte magát a folyamatos fejlődés mellett. Sokat teszünk azért, hogy a szolgáltatásaink magas minőségét folyamatosan biztosíthassuk: ennek érdekében  rendszeresen képezzük munkatársainkat, fejlesztjük szállítóeszköz állományunkat és bővítjük szolgáltatásainkat.

Jelentkezés fényképes önéletrajz elküldésével  a Jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: TRANZITSPEED Kft.